Szybkie ćwiczenia przyśpieszające metabolizm

Czy zacząłeś od swojej szybkiej diety metabolicznej? Gratulacje! Jesteś na dobrej drodze; wkrótce doświadczysz zwiększonej energii i innych pozytywnych zmian w twoim ciele. Jeśli podążacie za każdą fazą z wielką wytrwałością, na pewno doświadczycie rezultatów.

Ale czy wiesz, że dieta jest tylko jedną częścią tego wszystkiego? Nadal musisz uzupełnić dobry plan diety o ćwiczenia. Na przykład, jeśli ćwiczysz, musisz spożyć niewielki posiłek przed treningiem i odpowiedni posiłek po treningu.

Zapewni to większą utratę tłuszczu i budowanie mięśni. Owoce to doskonały posiłek, który można spożywać 30 minut, zanim włożysz tenisówki i zanurkujesz w ożywczy trening. Ponadto, jeśli nie palisz i nie odżywiasz ciała zaraz po treningu, twoje nadnercze podżegają do hormonu, aby rozbić mięśnie na paliwo zamiast tłuszczu, więc puf! Nie ma planów, aby rozpocząć utratę tłuszczu i uzyskać masę mięśniową.
Trzy fazy

Teraz już wiesz, jak ważna jest ta silna kombinacja odpowiedniego odżywiania i odpowiedniego treningu, która stanowi sedno szybkiego planu ćwiczeń metabolicznych i diety, nie można optymalnie funkcjonować bez drugiego.
Faza 1 – Faza unwind

Innym sposobem na opisanie pierwszej fazy jest faza rozwijania lub wysoka faza kardio. Lata błędnej edukacji żywieniowej sprawiły, że ludzie wkładali węglowodany do grupy złych produktów spożywczych. W rzeczywistości żaden pokarm nie może być uznany za zły; wystarczy zjeść odpowiednie jedzenie we właściwym czasie. Tak więc, gdy jesteś w fazie wysokiej cardio, musisz jeść właściwe węglowodany.

W fazie 1 autor Haylie Pomroy podkreśla, że ​​przed treningiem musisz mieć kombinację owoców i węglowodanów.

ćwiczenia sercowo-naczyniowe

Jeśli chodzi o owoce, lista jest dość długa, abyście mogli sobie na nią pozwolić, na przykład jabłko, gruszka, brzoskwinia, kawałki ananasa i kawałki arbuza lub nawet truskawki.

Opcja węglowodanów waha się od brązowego ryżu, owsianki po komosy ryżowej i mleka ryżowego, tuż przed harmonogramem ćwiczeń.

Twój posiłek po treningu jest równie ważny, jeśli nie większy. Jest to faza, w której budowanie mięśni osiąga szczyt, więc nie zapomnij o białku, a raczej o chudym białku. Opcje od indyka do soczewicy po chudą wołowinę i nie zapomnij o warzywach do wyboru.
Faza 2 – Faza odblokowania

Faza 2 polega na podnoszeniu ciężarów i aby dać ci taką siłę, musisz włączyć opcję chudego białka, takie jak indyk, boczek lub jajka na twardo. Są to opcje jedzenia przed treningiem, opcje jedzenia po treningu powinny obejmować zielone warzywa niskokaloryczne, takie jak jarmuż, rukola i sałata. Ta faza polega na zwiększeniu twojej siły metabolicznej. Daj siłę swoim treningom z odpowiednimi środkami do budowania mięśni i z powodzeniem ukończysz fazę drugą lub fazę odblokowania.
Faza 3 – The Stress Release

Jeden dzień jogi lub głęboki oddech może pomóc odmłodzić i zregenerować siły. Również orzeźwiający masaż zapewnia dopływ krwi do obszaru gromadzenia się tłuszczu w ciele. Zanim zaczniesz te treningi, zrób porcję warzyw, takich jak bakłażany, karczochy i słodkie ziemniaki. Po zakończeniu treningu spożywaj zdrowy i zdrowy posiłek, który obejmuje jarmuż, sałatę (ale nie górę lodową) i niektóre zdrowe węglowodany, takie jak chleb z sera chino lub dowolny chleb z kiełków lub płatki owsiane.

Szybkie ćwiczenia przyśpieszające metabolizm

„Twarde słowa w swoim ciele lub wracaj do domu!” Ten rodzaj sloganu wystarczy, abyś podniósł swoje buty do biegania i rozpoczął reżim treningu. Ale chwileczkę, wiemy, że ciężko pracujesz nad swoim ciałem, ale czy pracujesz mądrze?

Jeśli myślisz o upuszczeniu nadmiaru funtów, to nie jest zbytnio obciążać ciało, ale znaleźć słodki punkt pomiędzy 120-150 uderzeń na minutę, co jest doskonałym spalaniem tłuszczu. Również idealne tętno spalania tłuszczu dla Ciebie zależy od wieku i poziomu sprawności.

Tak więc, gdy pracujesz nad swoim ciałem, staraj się utrzymywać tętno w optymalnej strefie spalania serca spalającej tłuszcz. Zmierz swój puls i pomnóż go przez cztery, to pomoże ci znaleźć dokładne tętno. Upewnij się także, że nie jesteś całkowicie bez tchu i potrafisz zarządzać rozmową pomiędzy treningami.

Odpowiedni trening może kontrolować poziom cukru we krwi- Kortyzol, hormon stresu może wyrządzić duże szkody w organizmie, zamiast mówić ciału, aby pozbyć się tłuszczu, daje odwrotny pomysł ciału – do przechowywania tłuszczu .

spalić tłuszcz w ciele

Ćwiczenie kontroluje poziom cukru we krwi, dzięki czemu nadnercza wykonują swoją pracę samodzielnie i uwalniają hormony spalające tłuszcz, aby spalać tłuszcz zamiast tłuszczu. 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *